90 minut konzultace s psychologem

Informácie o konzultácii:

Konzultácia obsahuje 90 minút rozhovoru s psychológom formou video hovoru cez Skype, WhatsApp, Vıber alebo hovoru po telefóne.

Dĺžka konzultácie je vhodná v prípade, keď potrebujete vyriešiť náhlu či dlhodobú životnú krízu, pociťujete, že je s vašou psychikou niečo v neporiadku a neviete čo, riešite partnerské, rodinné, pracovné, výchovné alebo iné osobné problémy ... Počet osôb na konzultácii nie je obmedzený, preto tento balíček môžete využiť aj pre rodinnú či párovú terapiu.

Ako objednať konzultáciu:

  1. > Kliknite na "Objednať konzultáciu“
  2. Vyberte si niektorého z našich psychológov a kliknite na "Vybrať psychológa" pod jeho fotkou
  3. Zvoľte si dátum a čas konzultácie, spôsob konzultácie (Skype, telefón, WhatsApp, Vıber), vpíšte kontakt na vás (Skype meno, telefón) a do poznámky môžete stručne popísať váš problém. Kliknite na "Pokračovať“
  4. V ďalšom kroku objednávky zvoľte spôsob platby, vyplňte kód darčekového poukazu alebo zľavového kupónu, ak ho vlastníte, vyplňte registračné údaje alebo vykonajte prihlásenie, udeľte súhlas s obchodnými podmienkami a spracovaním osobných údajov, odškrtnite pole nie som robot.
  5. > Kliknite na "Dokončiť objednávku“ *

*Ak ste zvolili platbu kartou, budete presmerovaný na platobnú bránu, kde môžete platbu uskutočniť. Pri platbe bankovým prevodom vám platobné informácie zašleme emailom.

> Upozorňujeme, že objednávku musíte uhradiť najneskôr do 48 h od jej uskutočnenia a platba musí byť pripísaná na bankový účet poradne pred samotným termínom konzultácie. V prípade nutnosti môžete zaslať potvrdenie o uskutočnenej platbe na email poradna@Mojra.sk .


ihneď (k odberu)

NÁZORY KLIENTOV

Začnite meniť Váš život k lepšiemu ešte dnes!    Zarezervujťe si voľný termín teraz