Mojra.sk je prvá online psychologická poradňa v našej republike, ktorá poskytuje psychologické poradenstvo pre klientov cez Skype, WhatsApp a Vıber, či formou telefonických hovorov. Ponúkame psychológom možnosť privyrobiť si z pohodlia domova spoločne s komplexnou starostlivosťou. Zabezpečujeme všetku administratívu, reklamu, objednávkový kalendár. Ak teda máte záujem o ďalší príjem do rodinného rozpočtu, neváhajte a napíšte nám.

Ak vás naša poradňa Mojra.sk zaujala, láka vás možnosť práce z domu, chcete byť pánom svojho času, patriť do dynamicky sa rozvíjajúceho kolektívu psychológov, alebo len túžite po zmene, neváhajte a napíšte nám.

Náplň práce

Poskytovanie psychologického poradenstva a terapie prostredníctvom hovorov cez Skype, WhatsApp, Vıber a telefón a email.

Požadujeme

  • VŠ vzdelanie, jednoodborová psychológia
  • sebapoznávací výcvik výhodou
  • chuť učiť sa nové veci
  • flexibilita
  • základná znalosť práce s PC a smartphonom

Ponúkame

  • prácu z pohodlia domova
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • prácu v dynamicky sa rozvíjajúcom kolektíve
  • možnosť prispôsobenia si pracovného času
  • enormne rozsiahly marketing v oblasti psychológie
  • psychologické články, internetová reklama, reklamné kampane, časopisy, noviny, multimédiá atď
  • celková administratíva, kontaktovanie klientov, celková klientská podpora, telefonická podpora PO-NE 08: 00-21: 00
  • spolupracujeme s týmito subjektmi: SPOLUPRÁCA

NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS!

Svoje životopisy zasielajte spolu s motivačným listom na email poradna@Mojra.sk.

Kontaktná osoba

Mojra.sk
PhDr. Michaela Miechová
email: poradna@Mojra.sk
tel.: +421 (0)911 226 030

Začnite meniť Váš život k lepšiemu ešte dnes!    Zarezervujťe si voľný termín teraz