30 minut konzultace s psychologem

Informácie o konzultácii:

Konzultácie obsahuje 30 minút rozhovoru s psychológom formou videohovoru cez Skype, WhatsApp, Vıber alebo hovoru po telefóne.

Dĺžka konzultácia je vhodná v prípade, keď potrebujete vyriešiť náhlu životnú krízu, zaskočila vás neočakávaná situácia, s ktorou si neviete rady, chcete sa zoznámiť s psychológom, alebo mu položiť niekoľko otázok.

Ako objednať konzultáciu:

  1. Kliknite na "Objednať konzultáciu“
  2. Vyberte si niektorého z našich psychológov a kliknite na "Vybrať psychológa" pod jeho fotkou
  3. Zvoľte si dátum a čas konzultácie, spôsob konzultácie (Skype, telefón, WhatsApp, Vıber), vpíšte kontakt na vás (Skype meno, telefón) a do poznámky môžete stručne popísať váš problém. Kliknite na "Pokračovať“
  4. V ďalšom kroku objednávky zvolíte spôsob platby, vyplníte kód darčekového poukazu alebo zľavového kupónu, ak ho vlastníte, vyplníte registračné údaje alebo vykonáte prihlásenie, udelíte súhlas s obchodnými podmienkami a spracovaním osobných údajov, odškrtnite pole nie som robot.
  5. Kliknite na "Dokončiť objednávku“ *

*Ak ste zvolili platbu kartou, budete presmerovaní na platobnú bránu, kde môžete platbu uskutočniť. Pri platbe bankovým prevodom vám platobné informácie zašleme emailom.

Upozorňujeme, že objednávku musíte uhradiť najneskôr do 48 h od jej uskutočnenia a platba musí byť pripísaná na bankový účet poradne pred samotným termínom konzultácie. V prípade nutnosti môžete zaslať potvrdenie o uskutočnenej platbe na email ihneď (k odberu)


NÁZORY KLIENTOV

Začnite meniť Váš život k lepšiemu ešte dnes!    Zarezervujťe si voľný termín teraz