60 minut konzultace s psychologem

Informácie o konzultácii:

Konzultácia obsahuje 60 minút rozhovoru s psychológom formou videohovoru cez Skype, WhatsApp, Vıber alebo hovoru po telefóne.

Dĺžka konzultácia je vhodná v prípade, keď potrebujete vyriešiť náhlou či dlhodobú životnej kríze, pociťujete, že je s vašou psychikou niečo v neporiadku a neviete čo, riešite partnerské, rodinné, pracovné, výchovné alebo iné osobné problémy ... Počet osôb u konzultácia nie je obmedzený, preto tento balíček môžete využiť aj pre rodinnú či párovú terapiu.

Ako objednať konzultáciu:

  1. Kliknite na "Objednať konzultáciu“
  2. Vyberte si niektorého z našich psychológov a kliknite na "Vybrať psychológa" pod jeho fotkou
  3. > Zvoľte si dátum a čas konzultácie, spôsob konzultácie (Skype, telefón, WhatsApp, Vıber), vpíšte kontakt na vás (Skype meno, telefón) a do poznámky môžete stručne popísať váš problém. Kliknite na "Pokračovať"
  4. V ďalšom kroku objednávky zvolíte spôsob platby, vyplníte kód darčekového poukazu alebo zľavového kupónu, ak ho vlastníte, vyplníte registračné údaje alebo vykonáte prihlásenie, udelíte súhlas s obchodnými podmienkami a spracovaním osobných údajov, odškrtnite pole nie som robot.
  5. Kliknite na "Dokončiť objednávku“ *

** Ak ste zvolili platbu kartou, budete presmerovaný na platobnú bránu, kde môžete platbu uskutočniť. Pri platbe bankovým prevodom vám platobné informácie zašleme emailom.

Upozorňujeme, že objednávku musíte uhradiť najneskôr do 48 h od jej uskutočnenia a platba musí byť pripísaná na bankový účet poradne pred samotným termínom konzultácie. V prípade nutnosti môžete zaslať potvrdenie o uskutočnenej platbe na email poradna@Mojra.sk.


ihneď (k odberu)

NÁZORY KLIENTOV

Začnite meniť Váš život k lepšiemu ešte dnes!    Zarezervujťe si voľný termín teraz